BILARD

W naszym Klubie bilardowym SPLIT czeka na Was 7 profesjonalnych, pełnowymiarowych stołów bilardowych, utrzymanych w dokonałym stanie.

Nowoczesne wnętrze, przyjazne oświetlenie, muzyka w tle sprzyjająca spokojnej grze, profesjonalna i pomocna obsługa – to czyni nas jednym z najchętniej odwiedzanych tego typu miejsc w mieście!

Jeśli chcesz spędzić wieczór w kameralnej atmosferze przy kuflu piwa lub wyśmienitego trunku grając w bilarda, to miejsce stworzone właśnie dla Ciebie!

Ceny za jedną godzinę gry w bilard:

Pn – Czw  Promocja : 25 zł/h

Pt – Nd : 40 zł/h

Posiadamy karnety dla klubowiczów, 5 wykupionych godzin (5 zebranych pieczątek ) 6 godzina gratis!

W naszym klubie bilardowym będziemy również transmitować Mistrzostwa Świata w piłce nożnej! 

Rezerwacja bilarda: 48 389 28 10

Akademia bilarda

Zapewniamy moc atrakcji, zorganizujemy amatorskie turnieje bilardowe, a niedoświadczonym zapewnimy naukę gry w bilad, bo Klub Bilardowy SPLIT to nie tylko miejsce dla zapalonych i doświadczonych miłośników rozgrywek bilardowych. Zapraszamy również tych, którzy gry w bilard chcą się dopiero nauczyć.

Prowadzimy szkółkę nauki gry w bilard dla najmłodszych i nie tylko. Każdy, aktualny lub przyszły, miłośnik gry jest u nas mile widziany i każdemy zapewnimy odpowiedni poziom rozrywki.Nasza obsługa poinformuje Cię o warunkach korzystania z pomocy profesjonalnego trenera i umówi Twoją lekcję.  Z nami pokochasz bilard!

Niedługo również będziesz mógł zapisać się do naszej Amatorskiej Ligi Bilarda! Zapisy już wkrótce. Bądź na bieząco i obserwuj nasze konta w mediach społecznościowych

@SPLITRADOM

Dodatkowo, w naszym Klubie Bilardowym serwujemy pełne menu różnorodnych koktajli, aromatycznych drinków, orzeźwiającego piwa i różnego rodzaju najlepiej wyselekcjonowanych alkoholi.
U nas zawsze znajdziesz to, co w chłodny wieczór napędzi Cię do wyśmienitej zabawy, a gdy zgłodniejesz, zaserwujemy Ci przepyszne jedzenie z rąk naszego Szefa Kuchni!

Mamy również gratkę dla miłośników piłki nożnej!
Nic nie dostarcza takiej dawki energii, jak siła wspólnych emocji w doborowym towarzystwie!
Jesteś fanem ekstraklasy? Czekamy właśnie na Ciebie!
Każda okazja jest dobra, aby się do nas wybrać i zasiąść przed wielkim telebimem w gronie starych i zupełnie nowych pozytywnie nastawionych znajomych.
Nie ma nic lepszego, niż dawka zdrowego współzawodnictwa!

Nie czekaj, zarezerwuj miejsce!
Stolik na mecz, kolację, drinka? Zadzwoń
Stół do gry w bilard możesz zarezerwować na naszej stronie internetowej.


CZEKAMY NA CIEBIE!

Galeria